Aşk Kanıt İster

30 Ekim 2013 Yazan  
Kategori Genel Bilgiler

Aşk Kanıt İster

AŞK KANIT İSTER

Aşk kanıt ister.Siz ne kadar severseniz sevin istediğiniz kadar güvenin ama yinede kanıt ister.Sevigisini göstermesini beklersiniz.Aşkını size çeşitli yollarla ifade etsin istersiniz.SEni seviyorum demek yeterli değildir.Seven insan karşısındakine sevgisini yaşatmalıdır.Bunu hissetmesini sağlamalıdır.Sevgiliye zaman ayırmayacaksın sevgiye zaman yaratacaksın çünkü aşk KANIT ister.

Aşk ve sevgi kanıt ister yürek ister,seven sevdiğinin kendisinin boy aynası olmasını ister.Eğer aynaya baktığında kendi yansımasını göremezse aynadaki buğulanmayı temizlemeye kendini aynasında görebilmek için çaba sarfetmeye başlar.Çabalarına rağmen hala o aynada kendini göremezse yüzü düşer yüreği burkulur umutları yıkılır. Gemisi yavaş yavaş su almaya başlamıştır.Hep o geminin su almasını engellemek için dualar eder.Ama ayna buğularını yok etmemişse edememişse artık çok geçtir.Batış için süre başlamıştır. http://www.sohbetnesesi.net/ask-kanit-ister Eski heyecanlar eski tutkular umutlar yavaş yavaş azalmaya başlar.Aşk ve sevgide mantık yoktur duygularıyla hareket eden kişi artık mantıkla düşünmeye değerlendirmeye başlar ilişkiyi. Aslında sadece aynada kendini görmekden başka bişey istemez ama göremiyorsa her şeyi gidişatına bırakır.Sevgi emek ister kanıt ister sevgide değer ister. Bunların görülmediği bir ilşkide sevgiden aşkdan bahsedilmez.

Bir Önceki Konumuzu Görmek isterseniz Dikkat Süresi Ve Televizyon Sayfasınıda Tıklayarak Bulabilirsiniz.

Aşk Kanıt İster, Aşkın Kanıtı, Aşkta Kanıt Gerek, Aşk İçin KanıtünLü Sohbet, SoSyete Sohbet, ManKenLerLe Sohbet, Chat

'' Yazımızda Telif Haklarına Ve Herhangi Bir Yasaya Aykırı Bilgi Veya Link Bulunuyorsa Lütfen ILETISIM Bölümünden Bize Bir E-Posta Göndermeniz Yeterlidir.

YorumlarYorum Yaparken Lütfen SeviyeLi YorumLar Yazınız.!

*