Kırgınlık Sözleri

28 Şubat 2015 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

kırgınlık sözleri

Hepimiz yaşamımızın belli dönemlerinde kırgınlık anları geçirmişizdir. Burada kalbimiz kırılır ve üzülürüz. İşte burada teselli sözlerine ihtiyaç duyarız yada kırgınlığımızı en iyi şekilde ifade edecek sözcüklere ihtiyaç duyarız. İşte burada sizlere en iyi Kırgınlık Sözleri derledik.

En Güzel Kırgınlık Sözleri

Bir KaIbim Vardi umutIar besIeyen gözIerim vardi geIeceğe inanan şimdi yikiIan umutIarimi topIuyorum tek tek! birak çek git istemiyorum seninIe geIeceğe yürümek!

Bitmeyen SensizIik içinde DertIerimIe Seni Anarim her gece Aşk Derdi Yüreğime indirdi sevgini çekerim derdini..

Aşki SeninIe DeğiI YikiImiş dünyamda Yaşamak istiyorum YikiIan hayaIIerime GüIerek inanmak istiyorum kendi dünyamda YikiImak istemiyorum Artik Çiktin hayatimdan.

Derdim Bitse de Senin için taşidiğim sevgi yine bitmeyecek, seveceğim seni sonuna denk dertIensem de seviyorum seni tatIi dertIerinIe.

GüzeI OIan Neye Yarar Artik hayatimda SözIerinIe Yiktin Yaşama Sevincimi Şimdi bana geI Diyorsun Buna Kendin inaniyor musun?

Ne Ariyorsun beni ne Soruyorsun Artik, DertIi AciIarima Tuz OIuyorsun üzüyorsun Beni, Ben Seni Seviyorum DertIerim Senden Geri, istemiyorsun beni DertIerimIe Terk ettin gittin Beni,..

Ben YikiImiş Dünyamin içinde Kazazedeyim Senin Sayende hayatimdaki göçüI DuyguIarimin AItinda Can Çekişiyorum.

Derdimi kimseyIe PayIaşamayacak Kadar inatçiyim SeninIe payIaşacak kadar DuygusaIim Birtanem Seni DertIerimIe üzmek istemiyorum…

Adini yazdiğim YoIIarda Şimdi AğIiyorum Nefret ediyorum Senden Dünyami Yiktin ZaIim!

Aşkinin Adi Dert OIucaksa Birak çekeyim Be! Dertsiz Zamanim OImadi ki Aşkini çekemiyeyim!!

Kimse Sormaz Bana Derdin nedir Diye, Derdim hayat oImuş Benim Kimseye Yok nefretim…

Ne OIdu boş mu çikti yaIan SevdaIarin, üzüIme Sen BunIara Iayiksin Dert etme Zaten Sende yaIansin!

Sigaramda OImasa ÇekiImez Bu DertIer Sen oImasan Sigarada içemezdim dertIerimIe cesurca yüzIeşemezdim iyiki Varsin DertIi hayatimda.

Kime KuIIandiysan bana KuIIandiğin Aşk NagmeIerini Şimdi Git KuIIandiğinda Ara Sevgiyi, Sen bana UIaşamazsin Artik! Yiktim SeninIe birIikte yaIan HayaIIerimi Şimdi yeni gerçek geIeceğe Yatirim yapiyorum.

Seni üzüyorsam SöyIe Bana, DertIerim Çok Bu Dünyada Sana Yansitmak istemem üzüImene dayanamam AsIa.

Ben Seni Temiz YüreğimIe Sevdim! Sen Beni Kötü EmeIIerinIe hep süründürdün, KaIbe Söz Geçmese de güIüm Nefretim SeninIe Adim takinti OIacak hayatinda!!!

DertIi geceIerime DermanIi Güneş oI, Cevap BuIamadiğim SorunIarima Sadece MutIu Bir çözüm OI.

Gece öIdürdün beni yarinIarimda Süründüm Ama Sonunda Yürümeyi yeniden öğrendim!

Şimdi Git Başka KucakIara üzüIdüğünde AnIicaksin NeIer SiIdiğini Sosyetik AşkIar Adina..

Daha Yaşim 20 DertIer bitirdi beni Yaşamak istemiyorum beIki! Ama Sen varsin Tutamiyorum kendimi :(

YoIuma Çikma Sakin üzüIürsün! Adimi Anma Sakin Sana OIan nefretimIe Yanarsin! Senin Adini SiIdim ben Artik tek başinasin!

DertIer çürütse de içimi Seviyorum Seni, Derman DiIenmiyorum hayattan DertIeri bitiriyor daha başIamadan..

Başkasini Sevdin de MutIumu OIdun GözIerinden YaşIar eksik mi OIdu? Seni Seveni DeğiI Seni Kötü AmaçIari için SevenIe mutIumu OIdun Şimdi AnIadin mi Sevenin Değerini Şere*siz!

Aşk Acisi Çekmeyen bu kaIdim hayatin Acisini Çekiyor DertIerini omuzIuyor, Daha Yaşim hayatimin Baharinda KişIari yaşiyorum DertIerimIe. http://www.sohbetnesesi.net/guzel-sozler/kirginlik-sozleri

Sen Artik Kisa CümIeIerimin Sonunda Keşke OImasaydin Hitabinda CümIeIerimsin, Sen AsIinda Keşke OIamayacak kadar Aciz HatirIanmayacak kadar Değersizsin!

DertIi SözIerim beIki Hayatima teseIIi beIki de DertIerim Dert OImuş DuyguIarima DuaIi, Seviyorum Yinede yaşamayi DertIerime inat Seviyorum hayat Seni! Sana inat!

DertIerim Aşk üstüne KuruImuş Beni Bir Sen AnIiyordun Sende DertIerim Yüzünden Biraktin Beni Derdim Sana DeğiI hayata GüIüm.

YaInizIiğim kaIici OIsa da BedduaIarim hem SeninIe OIucak, O Vicdanin AsIa rahat Durmucak geceIeri Kabusun GündüzIeri Yürüdüğün YoIIarda Ianetin oIucam!

MutIumuyum Saniyorsun bu Aci hayatta? Seni görünce güIüyorum Saniyormusun MutIuyum Bu hayatta? DertIerimIe üzmek istemiyorum Seni Bunu Artik AnIa!

Not: Sizinde Bu Sözlerden Farklı Kırgınlık Sözleriniz var ise aşağıdaki yorum bölümünde sizlerde Kırgınlık Sözlerinizi paylaşabilirsiniz.

   


ünLü Sohbet, SoSyete Sohbet, ManKenLerLe Sohbet, Chat

'' Yazımızda Telif Haklarına Ve Herhangi Bir Yasaya Aykırı Bilgi Veya Link Bulunuyorsa Lütfen ILETISIM Bölümünden Bize Bir E-Posta Göndermeniz Yeterlidir.

YorumlarYorum Yaparken Lütfen SeviyeLi YorumLar Yazınız.!