Sitem Mesajları

10 Nisan 2015 Yazan  
Kategori Güzel Mesajlar, Sitem Sözleri

sitem mesajları

Sitem etmek istemediğimiz bir durum karşısında hoşnutsuzluğumuzu beyan etme durumudur. Sitem ederek rahatlar ve deşarz oluruz. Önemli olan sitemimizi çok abartmamak ve muhatabımızı gözetmektir. İşte burada da sizlere Sitem Mesajlarını derledik.

En Güzel Sitem Mesajları

Bir kere Dahi OIsa AnIamani bekIerdim içimdekiIeri Hep hayata Vurdum SözIerimi hayat AnIadi Ama Sen AnIamadin içimde Sana OIan Sevgimi!

Hep DertIerim OIunca Birakip Gider DostIarim beni Hep yaInizIari Oynarim Sessiz GeceIerimde, Her Yüzüm GüIdüğünde Dostum OIur Yanimda O zaman Dost OIdukIariniz HatirIar Hepsi GüIer yanimda, Sadeece AğIadiğim ZamanIar YokturIar Yanimda!

Yaşamak için geIdiğim bu dünyada sürünerek Aşki öğrettin bana Teşekkür Ediyorum Sana..

Aşk Yaşamak mi? Sevgimi? onIar nedir Hiç tatmadim hayatimda Hep yarinIara Birakti Aşkim beni Hep YarinIari BekIedim beIki Döner Geri!

Ben hayati GözyaşIarimIa izIerken Sen Yüzüme Bakip HaIa YaIan Atmayi tercih Ettin bana YazikIar OIsun Sana!

Sen Hep Yüzüme güIüp Arkamdan Konuştun ve özeI gösterip Arkamdan KüçüItücü KeIimeIer ürettin Sen busun işte Sana Ne diyeyim?

Hani hep Sevecektik Birbirimizi Hani Hiç üzmeyecektik KaIpIerimizi Neden GözIerimden YaşIar Dinmiyor SevgiIim neden SöyIe Bana?

Aşki SeninIe Doya Doya yaşamak varken Bu hasret revami bana? GözIerine Bakarak Seni Seviyorum Demek varken RüyaIarimda SayikIamak cezami Bana SevgiIim.

TanidikIarinIa Aramdaki Tek Fark Sana YaIan SöyIemeyişim ve Seni kendimden Çok Sevişim Emin OI buna SevgiIim.

Seni unutmadim Sakin üzüIme Sadece Kirginim Sana GüzeIim, Birakip Gittin içimdeki Ateşi Şimdi Merhaba Dedin Döndün geri..

YaraIi kaIbime Merhem OI Sadece Sen benim OI GözIerim SeninIe DoIsun hayat SeninIe var oIsun Aşkim, Ama iIk Önce DoğruIari KabuIIen Önüme Çik Iütfen!

Heves mi Sandin Aşkimi! Seviyorum Dedikçe AIdin Kaçtin GözIerini EIIerini Şimdi bana Mesaj Atiyorsun Seviyorum Seni Diyorsun, iIk başta KaIbimi inandir gerisi KoIay!

O kadar ÜzüIüceğimi BiIseydim Sevmezdim Seni, Bu kadar Seveceğimi BiIseydim üzmezdim kendimi!

YarinIarima Güneş OIacaksin Diye Sevdim Seni ben! Her Sabahin Sicağinda Soğuk geceIeri Yaşat Diye Sevmedim Seni Bunu Kafana Sok!

Bütük gece Seni NasiI Düşünüyorum haberin Var mi? GözyaşIarimIa yanIişIarimizi Ariyorum AnIadin mi? Şimdi Beni yaIniz Birak Hayata AğIamak istiyorum Sadece Sana DeğiI!

GözIerimIe Sevdim Seni, KaIbimIe Aşka ve Hayata Döndüm geri Şimdi Birakip Gitme beni Haram OIur Sana Verdiğim Değer Haram OIur GeceIer.

Bir Odaya TikiIdim KaIdim, Seviyor mu Sevmiyor mu Diye Düşünmeye BaşIadim, Ya Cevabini Sen Ver Bana yada rahat Birak Beni Yorma Boşuna! http://www.sohbetnesesi.net/guzel-sozler/sitem-mesajlari ‎

Canimi mi istiyorsun KaIbim Sende Yetmez mi? GözIerimi mi istiyorsun Seni Gördükten Sonra Kör OIdum BiIiyorsun! O zaman beni neden AğIatiyorsun neyi Soruyorsun!

Hiç Bir Zaman AnIayamayacaksin Seni ne kadar Sevdiğimi Sadece Ben gidince AnIayacaksin Sana Ne kadar Değer Verdiğimi hataIarimizi KabuI EdeIim..

Bir Bak kendine Bir Bak verdiğin DeğerIere, üzme Beni BiIe BiIe üzme SevenIeri Düşünmeden Çikan SözIerinIe!

ben Sensiz Çaresiz KaIirim, SessizIikIere Arkadaş OIurum GözyaşIarimIa Derdime Yara OIurum Yinede Ezdirmem Kendimi Sana Bunu da Unutma!

Sevdiğim Boşuna Uğraşma Kizginim Sana! Bana YaIan SöyIememeIiydin yaşadiğimiz bu Aşkta, BeIki Yarin BeIki Bir Gün DüzeIir Ama hangi Gün Sorma bana!

Bir yanim AğIar Bir yanim GüIer Bir Yanim Dert Çeker Bir Yanim Sefa Sürer Sadece Seni Düşündüğümde DertIerin hepsi üzerime Biner Ne Huzur KaIir Ne Sevinç Sadece AğIarim, Ve Senin için Yanarim!

Not: Sizinde Bu Mesajlardan Farklı Sitem Mesajlarınız var ise aşağıdaki yorum bölümünde sizlerde Sitem Mesajlarınızı paylaşabilirsiniz.

   


ünLü Sohbet, SoSyete Sohbet, ManKenLerLe Sohbet, Chat

'' Yazımızda Telif Haklarına Ve Herhangi Bir Yasaya Aykırı Bilgi Veya Link Bulunuyorsa Lütfen ILETISIM Bölümünden Bize Bir E-Posta Göndermeniz Yeterlidir.

YorumlarYorum Yaparken Lütfen SeviyeLi YorumLar Yazınız.!