En Cesur Asker Benim Hikayesi

13 Ocak 2014 Yazan  
Kategori Asker Hikayeleri, Gerçek Hikayeler

EN CESUR ASKER BENİM

Bir gün bir yapılan bir askeri toplantıda tüm komutanlar bir araya gelirler ve aralarında bir sohbet başlar.Karakuvvetleri komutanı hava kuvvetleri komutanı ve deniz kuvvetleri komutanı arasındaki sohbetin konusu sonunda askerlerin eğitim ve cesaretine gelmiş. Hava kuvvetleri komutanı demişki en cesur asker benim askerim isterseniz bunu size ispatlayabilirim der.O arada bi F16 geçiyomuş hemen uçakla bağlantı kurmuşlar hava kuvvetleri komutanı emir vermiş askerin biri uçaktan atlasın.Komutanın emrini alan asker hemen uçaktan atlamış ve ölmüş hava kuvvetleri komutanı gördünüzmü ne kadar cesur benim askerlerim demiş. Kara kuvvetleri komutanı hemen söze girerek oda bişeymi sen benim askerimi gör der.Dönerek yanındaki askerin birine emir vermiş. Asker karşıdan geçen tankın altına yat asker hiç tereddüt etmeden tankın altına yatmış ve ölmüş. Deniz kuvvetleri komutanıda gülerek peh oda bişeymi siz bide benim askerin cesaretini görün ordan geçen denizcinin birine bağırmış oğlum Ahmet hemen gel buraya!! Asker dönmüş hassiktir lan yine ne var demiş. http://www.sohbetnesesi.net/hikayeler/en-cesur-asker-benim-hikayesi

Not: Cesaret diye ben buna derim işte. Sizlerde bu cesarete hayran kaldınız eminim. Deli cesareti dedikleri bu olsa gerek….

Not: Sizinde Bu Hikayelerden Farklı Hikayeleriniz varsa aşağıdaki yorum bölümünde sizlerde Hikayelerinizi sitemiz üzerinden paylaşabilirsiniz.

   


ünLü Sohbet, SoSyete Sohbet, ManKenLerLe Sohbet, Chat

'' Yazımızda Telif Haklarına Ve Herhangi Bir Yasaya Aykırı Bilgi Veya Link Bulunuyorsa Lütfen ILETISIM Bölümünden Bize Bir E-Posta Göndermeniz Yeterlidir.

YorumlarYorum Yaparken Lütfen SeviyeLi YorumLar Yazınız.!