Sanal İlişkiler

18 Kasım 2013 Yazan  
Kategori Genel Bilgiler

Sanal İlişkiler

SANAL DA KİMLER DAHA ÇOK YALAN SÖYLER

Bugünkü konumuz sanal ilişkiler ve bu ilişkilerde kadın ve erkeğin davranışları online ilişkilerde sizce erkek mi kadın mı daha dürüst davranıyor.Ben de sizin gibi erkekler dürüst davranıyor düşüncesiydim ama bu araştırmayı okuduktan sonra ne kadar çok yanıldığımı anladım.

İnternet ile ilğili olarak yapılan araştırmalarda internet arkadaşlıklarında kadınların erkeklere göre daha samimi olduğunu belirlemiştir.Telefon veya internet arkadaşlıklarında farklı ırk farklı kültürden olmak işilşkileri etkilesede bu ilişkilerde bayanlar daha içten ve daha samimi erkekler ise daha çok yalan söylemekte Kadınlar bu ilişkilerinde yüz yüze bir ilişki de nasıllarsa sanal ilişkilerinde de aynı oluyorlar erkeklerin tercihi ise yalan söylemekten yana yapılan arşrırmadan çıkarılan sonuç ise kadınlar daha samimi davranıyor.Bağlantı: http://www.sohbetnesesi.net/sanal-iliskiler Erkekler internet de dürüst davranmıyo çoğu evli olduğunu gizliyor.mesleği yaşı işi ekonomik durumları hakkında yalan söylüyorlar.Kadınlar erkeklere göre nispeten daha samimi chat arkadaşlığı yapan kadınlar işleri yaşları yaşantıları hakkında gayet içten paylaşımlarda bulunuyor tek sakladıkları isimleri.Üstelik kadınlar yüz yüze olan ilişkilerinde söyleyemediklerini online ilişkilerinde rahatç dile getirebiliyorAile sorunları,mesleklerindeki sorunlar,eşleri ile arkadaşları ile olan ilişkilerindeki sorunları rahatça konuşabiliyorlar.Erkekler online arkadaşlarıyla tanışma konusunda kadınlara göre daha cesur. Yaşları onsekiz ile otuzbeş arasında değişen üçbin erkekten yüzde yetmişi chat yaptığı kişi ile tanışmak istiyor. Kadınların sadece yüzde yirmisi chat ilişkisini yüz yüze tanışmaya kadar götürebiliyor.Tahmin edilenin aksina kadınlar yaşlarını gizlemiyor ve erkeklere oranla daha yardımseverler karşısındakini sorunlarını dinliyor sorunlarına çözüm arıyor ve tavsiyede bulunabiliyorlar.Online ilişkide erkekler için seks, para ve menfaat önem taşıyor. Kadınlar online ilişkide cinsiyet farkı gözetmiyor. Aslında erkekler cinsellik içermeyen ilişkilere sıcak bakmıyor. Sonuçlanmayan, ete, kemiğe bürünmeyen ilişki erkekler için cazip bulunmuyor. Erkekler cinsellik dışında, otomobil ve sporla ilgileniyorlar.Online ilişklerde buluşma teklifi genelde erkeklerden geliyorKAdınlar 18-25 arasında kadınlar romantik bir ilişki isterken erkekler sex istiyor.Otuz ile kırkbeş yaş arasında evlilik sorunları öne çıkıyor. Erkekler macera arıyor.

Not: Sanalda olsa yalan söylememek gerekiyor söylemenin de faydası yok ilerleyen zamanlarda gerçekler kendiliğinden su yüzüne çıkıyor.

Bir Önceki Genel Bilgileri Görmek isterseniz Aşk Kanıt İster Sayfasınıda Tıklayarak Bulabilirsiniz.

Sanal İlişkiler, Sanal Aşklar, Sanalda Sevgili Olmak, Sanal Ve Yalan Konusu, İnternet Aşkı, Sanal Aşklarındaki Yalanlar, Sanaldaki GerçelikünLü Sohbet, SoSyete Sohbet, ManKenLerLe Sohbet, Chat

'' Yazımızda Telif Haklarına Ve Herhangi Bir Yasaya Aykırı Bilgi Veya Link Bulunuyorsa Lütfen ILETISIM Bölümünden Bize Bir E-Posta Göndermeniz Yeterlidir.

YorumlarYorum Yaparken Lütfen SeviyeLi YorumLar Yazınız.!

*